Festival Animánie
16. - 19. 11. 2023
Moving Station
Plzeň

18. ročník Festivalu Animánie

mezinárodní soutěže tvůrců do 26 let

Chystáme pro Vás příští ročník Festivalu Animánie. Uvidíme se 16. - 19. listopadu!

Odebírat newsletter
18. Festival Animánie bude o souhře světla a tmy

10.07.2023

18. Festival Animánie bude o souhře světla a tmy

Festival Animánie oslaví v listopadu plnoletost! Již poosmnácté vás budeme bavit v prostorách Moving Station v Plzni, kde uspořádáme mezinárodní přehlídku audiovizuální tvorby dětí a mládeže do 26 let, a to ve dnech 16. - 19. listopadu.

Rozhodli jsme se plnoletost oslavit nostalgickou vzpomínkou, která pojí mnohé z nás. Taky jste se jako děti báli tmy? A pak zjistili, že ve tmě vše jen vypadá trochu strašidelněji, než na světle? Právě o symbióze světla a tmy bude náš listopadový festival.

V duchu tématu VEN ZE TMY se ponese celý festival, jehož program budeme postupně zveřejňovat v průběhu září a října. Sledujte naše sociální sítě a web nebo se přihlašte k odběru newsletteru, ať vám nic neunikne!

Soutěž spuštěna!

25.05.2023

Soutěž spuštěna!

Své filmy nám můžete hlásit přes platformu FilmFreeway. I letos je hlavním sponzorem festivalových cen Dragonframe, jenž do soutěžního osudí přihodí celkem 10 licencí softwaru Dragonframe 5 a k tomu bezdrátové klávesnice Dragonframe uzpůsobené k animaci.

Kdo si neporadí s anglickou platformou FilmFreeway, ten bude mít možnost nám svůj film přihlásit i jinou cestou. V průběhu léta pro vás spustíme náš domácí registrační formulář.

Těšíme se na vaše díla!