Přijaté filmy

MINI (cz/sk)

Tornádo

Tornádo

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)03:16

Liliana Konášová, Matěj Rous, Matouš Bláhovec

Monstrum kanadské divočiny

Monstrum kanadské divočiny

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)05:03

Julča Beránková, Ela Dusíková, Vanda Krismanová, Maruška Zámečníková

Fantastičtí draci a kde je najít

Fantastičtí draci a kde je najít

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)01:51

Ela Dusíková, Julča Beránková, Vanda Krismanová, Maruška Zámečníková

Neobyčejně obyčejný Buddha

Neobyčejně obyčejný Buddha

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)01:37

Anička Hoblíková, Karolínka Dvorská

Jak šel Karel do Tramtárie, cestou plnou fantazie

Jak šel Karel do Tramtárie, cestou plnou fantazie

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)02:39

Linda Bašistová, Karel Musil, Adéla Musilová, Kamila Lehká, Anežka Horáčková

Divnosti

Divnosti

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)03:07

Jáchym a Pavlína Olejníčkovi, Zdeněk Petr a Klára Sovadinovi, Martin a Julie Chvílovi

Vzpoura robotů

Vzpoura robotů

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)00:58

František Vašků, Jakub Švarc, Tran Tien Dat, Štěpán Talich

Robot, který měl srdce

Robot, který měl srdce

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)01:20

Johana Sýkorová, Barbora Hájková, Natálie Šotolová, Matyáš Klíma

Pochod žížal

Pochod žížal

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)03:47

Bejček Vojtěch, Gregorová Leontýna, Hess Matěj, Kubelková Radka, Lebeda Štěpán, Novák Filip, Novák Matěj, Pelikán Matěj, Pelikán Šimon, Pytlík Jáchym, Pytlíková Vanda, Trpišovský Matyáš, Vacátková Štěpánka, Vavřička Josef, Jakub Altman, Tomáš Bouchal, Vít Dáňa, Tereza Dáňová, Natálie Doležalová, Jan Němec, Jan Prášek, Pavla Strašíková, Matyáš Vacek

Legenda o ráji

Legenda o ráji

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)05:17

Liliana Konášová, Julie Lukešová, Apolena Bůžková, Emma Valterová, Veronika Šimicová

Roboti mají talent

Roboti mají talent

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)04:28

Diana Pulcová, Karolína Potočková, Ondřej Formánek, Viola Navrátilová, Ondra Vyskočil

Jiné světy

Jiné světy

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)03:47

Agáta Pelclová, Ondřej Pelcl, Ondřej Vyskočil, Matylda Kejhová, Eva Šebestová

Padá oheň, něco si přej

Padá oheň, něco si přej

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)02:34

Týna Zíková, Sofie Sainerová, Týna Malinová, Anežka Horáčková Tobiáš Landsperský, Filip Radvan

Pod hladinou

Pod hladinou

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)02:40

Matouš Chvojka, Eliška Baráková, Natalie Sainerová, Martin Hlad, Ruben Freund

Dada poezie

Dada poezie

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)06:04

Bejček Vojtěch, Gregorová Leontýna, Hartmanová Vendula, Hess Matěj, Hess Vojtěch, Hořejš Tomáš, Chvátal Antonín, Kubelková Radka, Lebeda Štěpán, Novák Filip, Novák Matěj, Och Karel, Pelikán Matěj, Pelikán Šimon, Pelikánová Ester, Pytlík Jáchym, Pytlíková Vanda, Trpišovský Matyáš, Vacátková Štěpánka, Vavřička Josef

Jaro

Jaro

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)03:07

Gregorová Leontýna, Pelikán Matěj, Pelikán Šimon, Pelikánová Ester, Bejček Vojtěch, Hartmanová Vendula, Hess Matěj, Hess Vojtěch, Kubelková Radka, Lebeda Štěpán, Novák Filip, Novák Matěj, Pytlík Jáchym, Pytlíková Vanda, Trpišovský Matyáš, Vacátková Štěpánka, Vavřička Josef

Oh wonder

Oh wonder

Filmové pásmo: C

2021MINI (cz/sk)00:27

Anna Glombíčková

Starý vlk

Starý vlk

Filmové pásmo: C

2020MINI (cz/sk)02:30

Jakub Jůda

Prostě Jarmila

Prostě Jarmila

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)06:30

Vojtěch Jelínek, Jakub Jůda, David Jůda, Michal Vik, Zofia Gottwald, Tobiasz Jarkovsky, Marie Antonie Gregorová, Prokop Jelínek, Jonáš Heger, Sára Šimůnková, Eliška Brdlíková, Vendy Bergerová

Nevydařená past

Nevydařená past

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)01:38

Valentýna Froňková, Adam Nadvornik, Antonin Pelikán

Ze života Godzilly

Ze života Godzilly

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)02:31

Ella Makarová, Veronika Krátká

V lese

V lese

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)01:37

Ajša Hejzlarová, Arjuna Hejzlar

Expedice

Expedice

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)01:54

Amélie Štobová, Nikolas Manukjan

PF 2022

PF 2022

Filmové pásmo: C

2021MINI (cz/sk)00:34

Štěpán Holý, Jiří Mazal, Beno Limberk, Lada Kaštylová, Jiří Drescher, Eliška Husárová, Tereza Friedrichová, Pavlína Olejníčková

Robot

Robot

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)01:50

David Brachňák

Mušle vo vesmíre

Mušle vo vesmíre

Filmové pásmo: A

2021MINI (cz/sk)01:45

Sebastián Šavel, Ela Koberová

SÝÝÝRCHEEESE

SÝÝÝRCHEEESE

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)02:19

Matěj Bárta, Pavlína Kořínková, Štěpán Bolda

Vafle

Vafle

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)03:30

Eliška Ratajová, Bára Ratajová

Jak se cosi kdesi stalo

Jak se cosi kdesi stalo

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)01:45

Anna Dvořáková

Zvířata v NYC

Zvířata v NYC

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)01:35

Berta Sanitráková, Zorka Tomášková, Eliška Ratajová, Tonička Langerová

Továrna života

Továrna života

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)02:00

Berenika Bednářová, Marie Šprinclová

Psycho Olda

Psycho Olda

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)02:00

Matouš Lidinský, Magdaléna Machková, Štěpánka Komendová

Krádež

Krádež

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)03:00

Matěj Pánek, Maya Pánková, Tomáš Hesoun, Matyáš Hesoun, Patrik Janata

Kapka

Kapka

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)01:30

Vincent Sebastian Dünker, Dan Joza, Jan Joza, Jakub Vaňura

Den D

Den D

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)01:01

Jan Volavka, Lukáš Tatarka, Kateřina Kubincová, Michal Cikán, Pavel Pekař

Svobodný otrok

Svobodný otrok

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)01:47

Radek Zadražil, Viktor Zadražil

Jak nevyrábět atomovku

Jak nevyrábět atomovku

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)02:03

Petr Jaromír Sýkora

Všežravec

Všežravec

Filmové pásmo: C

2022MINI (cz/sk)01:36

Beáta Podhrázká, Michaela Vařeková, Vojtěch Redlich, Gabriela Kovalčíková

Zelenina vs. Nezdraváci

Zelenina vs. Nezdraváci

Filmové pásmo: A

2022MINI (cz/sk)02:30

Zdeněk Kubka, Vendelín Škamrada

MIDI (cz/sk)

Příležitost

Příležitost

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)01:54

Anna Karlíková, Magdalena Karlíková, Apolena Bůžková

Snový svět

Snový svět

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)00:40

Olga Kolesničenko

Jáma

Jáma

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)01:32

Tomáš Procházka

Zvládání vzteku

Zvládání vzteku

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)02:12

Ondřej Brýna

Rány v kůži

Rány v kůži

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)02:41

Adéla Macourková

Konečná

Konečná

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)03:39

Lukáš Novotný, Michal Starý, Matěj Kavan, Anna Flisníková

Klec

Klec

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)04:38

Daniel Thein, Josef Procházka, Marc Ezzedine, Samuel Kypet

Dárek

Dárek

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)03:42

Jakub Altman, Tomáš Bouchal, Vít Dáňa, Tereza Dáňová, Natálie Doležalová, Lukáš Chlad, Jan Němec, Jan Prášek, Matěj Stibbe, Pavla Strašíková, Matyáš Vacek

Setkání

Setkání

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)00:33

Jakub Jůda, Vojtěch Jelínek

Houbař II

Houbař II

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)06:25

Martin Hlad, Ruben J. Freund

Kvetinovanie

Kvetinovanie

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)02:30

Ema Ivanová

Dobrodružství v muzeu - Tajemné obrazy

Dobrodružství v muzeu - Tajemné obrazy

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)03:03

Tereza Pham

Zlatokop

Zlatokop

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)03:22

Šimon Pokorný, Elena Hájková, Antonín Šotola, Jolana Váňová, Alžběta Křížová

Přeplatek

Přeplatek

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)10:00

Dan Kohout

Komárka

Komárka

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)02:157

Gabriela Čížková

Útěk

Útěk

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)01:36

Viktor Hrček

Jdi spát

Jdi spát

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)01:44

Chi Quynh Ngo

Noodles - Take Out

Noodles - Take Out

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)01:49

František Břenek

Dobré ráno, Věro!

Dobré ráno, Věro!

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)05:18

Matouš Kaleta

Zelené město

Zelené město

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)02:08

Alena Beránková

Pivo z Číny

Pivo z Číny

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)02:50

Magdalena Poláková, Jan Žibrún, Adam Sokol, Magdalena Poláková, Tomáš Mayer, Anna Otčenášková, Martin Adam

Danse Macabre

Danse Macabre

Filmové pásmo: H

2022MIDI (cz/sk)02:03

Martina Němečková

Plastiformis

Plastiformis

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)03:35

Samuel Ščerbák

Side Effects

Side Effects

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)05:30

Magda Dusíková, Barbora Grycová, Martina Němečková

Zadig / Človek

Zadig / Človek

Filmové pásmo: F

2022MIDI (cz/sk)04:21

Andrea Pátková, Adam Čurko, Viktoria Voržáčková

MINI (int)

Plantapolis

Plantapolis

Filmové pásmo: B

2020MINI (int)06:36

14 teenagerů

Ostrov beze jména

Ostrov beze jména

Filmové pásmo: B

2020MINI (int)06:28

9 dětí

Vánoční stromeček

Vánoční stromeček

Filmové pásmo: B

2020MINI (int)04:55

27 dětí

Mega mega mega mega párty

Mega mega mega mega párty

Filmové pásmo: E

2020MINI (int)04:19

14 dětí

Holčička a pes

Holčička a pes

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)01:21

Ines Himmelreich

Avidikidibi

Avidikidibi

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)06:29

kolektivní projekt

Nevydařené kempování

Nevydařené kempování

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)02:19

Juraj Škovrlj, Niko Karaula, Frane Krnić

Míčková pohroma

Míčková pohroma

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)04:18

skupina dětí 10 - 12 let z Antverp

Šálky

Šálky

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)03:13

Lana Antić, Martina Najdenov, Anđela Dimitrijević (13 let)

Křivokurka

Křivokurka

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)04:41

workshop dětí 8 - 12 let, Aalst

Odlišnost zachraňuje

Odlišnost zachraňuje

Filmové pásmo: B

2022MINI (int)03:13

Bruna Benčić, Ivor Benčić

Emoce na papíře

Emoce na papíře

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)08:44

účastníci workshopu Anilupa, studenti 3.B ZŠ S. Miguel de Nevogilde

Přátelé a nepřátelé

Přátelé a nepřátelé

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)05:54

skupina autorů 7 - 14 let

Chovatelé hus

Chovatelé hus

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)03:42

Lukas Golubić, 13 let

Sbohem, Země

Sbohem, Země

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)08:26

kolektiv 20 dětí, Simon Medard, Dominique Van Hecke

Co jsem se naučila v parku

Co jsem se naučila v parku

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)02:17

Jesús Jiménez, Children of Taller Telekids

Naděje překoná všechno

Naděje překoná všechno

Filmové pásmo: B

2022MINI (int)02:16

Anastasia Shinkarenko

Růžová Karkulka

Růžová Karkulka

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)02:24

Alba Cuevas Padules , Milagros Servían Acosta

Gambusie komáří

Gambusie komáří

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)01:57

Bryn Wright

Pan Začátek

Pan Začátek

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)01:17

Jelena Dragutinović, Janja Kosi, Filip Svržnjak Zaletel, Ema Matuš, Tisa Matuš, Leon Marko, Miguel Hiršl, Boris Kralj Janža, Ivan Friderich, Svetja Persin Djogič

Kámen, nůžky, papír

Kámen, nůžky, papír

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)04:33

skupina autorů 8 až 14 let

Pročítání sci-fi

Pročítání sci-fi

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)01:41

Karlo Kokijer (10 let)

Nemocný vítr

Nemocný vítr

Filmové pásmo: B

2022MINI (int)02:48

skupina autorů 7 - 14 let

Animace tyčinek

Animace tyčinek

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)02:41

studenti z Toon Clubu

Dobrodružství malého kraba

Dobrodružství malého kraba

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)01:49

skupinový projekt

Batoh

Batoh

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)01:49

skupina autorů (12 let), ZŠ Gornja Radgona

Liška, želva, pavouk a dort

Liška, želva, pavouk a dort

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)03:02

kolektiv 10 dětí

Strážní lvi a loutkové představení Budaixi

Strážní lvi a loutkové představení Budaixi

Filmové pásmo: B

2022MINI (int)09:33

Hsieh-Cheng Tsai, You-Cheng Lai, Shih-Peng Chang, Shao-Xuan Weng, Min-Xiang Zhang, You-Xun Lai

Děti vs Fernando

Děti vs Fernando

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)04:11

David Bacari Garber, Juana Chehtman, Casandra Correa, Teo Manuel Espel Pra, Akemi Kaplan, Lisa Martínez Castagnola, Nazareno Pérez Colman, Manuel Silva Daich, (9 - 13 let)

Tajný průchod

Tajný průchod

Filmové pásmo: B

2022MINI (int)02:05

kolektivní projekt

Polévka

Polévka

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)02:01

Mateo Dabruzzo Wilzeck, Manuel Fernández

Cesta

Cesta

Filmové pásmo: B

2022MINI (int)03:03

Maša Matić, 12 let

Tady není klid

Tady není klid

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)04:03

Bruna Benčić, Ivor Benčić, Dorotea Bukvić, Helena Bukvić, Mihael Dučak, Ivan Kosić, Frane Krnić, Borna Škovrlj, Juraj Škovrlj

Tři mušketýrky

Tři mušketýrky

Filmové pásmo: B

2022MINI (int)04:11

workshop dětí 8 - 12 let, Antverpy

Tukan

Tukan

Filmové pásmo: D

2022MINI (int)04:44

workshop dětí 9 - 12 let, Antverpy

Dva králové

Dva králové

Filmové pásmo: B

2022MINI (int)01:52

Ivor Krčelić

Vodní tvorové slovinské mytologie

Vodní tvorové slovinské mytologie

Filmové pásmo: E

2022MINI (int)05:16

skupina autorů (12 let), ZŠ Gornja Radgona

MIDI (int)

Cena

Cena

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)03:07

Michał Kotwica

Meeting

Meeting

Filmové pásmo: G

2021MIDI (int)02:00

Matylda Maciejewska, Nina Brzezińska, Laura Laszczyk, Jędrzej Staniewski, Jacek Pryszcz, Szymon Werner, Staś Lulka, Antek Lulka, Staś Salzman, Adaś Salzman

Fantasmagorie

Fantasmagorie

Filmové pásmo: G

2021MIDI (int)01:51

Juliusz Paciorek, Antoni Dziedzic, Miriam Janowczyk, Hania Męczyńska, Julia Czurko, Jan Witczak, Berenika Urban ,Antonina Witczak, Konstancja Rydz, Antonina Szwarc-Bereżecka, Jędrzej Dolata, Marcel Dobrowolski, Natalia Wróbel, Matylda Maciejewska

Být člověkem je...

Být člověkem je...

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)06:23

účastníci workshopu Associação de Ludotecas do Porto/Anilupa, studenti 4.A školy EB São João da Foz

Pojď se mnou

Pojď se mnou

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)02:17

Mihael Milanović, 17 let

Odesláno

Odesláno

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)03:47

Audrey Paransky

Peří

Peří

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)02:28

Betina Szulc

Zlatokopové

Zlatokopové

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)03:12

Roko Damiani

Nedorozumění

Nedorozumění

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)02:11

Mia Junković, 16 let

Komáři

Komáři

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)02:38

Andrea Virag (17 let), Ivana Vuckovic (16 let), Jana Stosic (15 let); lektor: Slavoljub Simonovic

Sir Lawrence

Sir Lawrence

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)02:11

Tea Teskera

Most

Most

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)02:02

Filip Ivančir, 18 let

Díra

Díra

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)02:30

Piotr Kaźmierczak

Hladomorna

Hladomorna

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)10:00

Max Hendrickson

Děsivý drak

Děsivý drak

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)02:46

Josip Skledar, Jurica Nikolić

Tygr

Tygr

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)01:29

Lyly Thao Hoang

Vodní ukolébavka

Vodní ukolébavka

Filmové pásmo: G

2022MIDI (int)03:38

Piotr Kaźmierczak

Animánie z.s.

Adresa

Animánie z.s.

Moving Station

Koperníkova 56

Jižní Předměstí

301 00 Plzeň

Fakturační údaje

Animánie z.s.

IČO: 02157306

Úslavská 437/9

Východní Předměstí

326 00 Plzeň

InstagramInstagramInstagram

Lenka Fránová

ředitelka festivalu

franova@animanie.cz

+420 607 859 924

Alena Čadová

produkční

cadova@animanie.cz

+420 739 983 722‬

Daniela Vítová

PR koordinátorka

vitova@animanie.cz

+420 603 736 159

Jakub Hora

předseda spolku Animánie

hora@animanie.cz

+420 737 121 302