Porota

Hlavní porota

Petr Vodička

Režisér, autor a herec na volné noze. Vystudoval alternativní a loutkové herectví na DAMU, kde pokračoval ve studiu režie a dramaturgie. Pracuje převážně pro rozhlas, divadlo a v poslední době i pro film. Je autorem scénáře a režisérem krátkého animáku Vánoční svatba sněhuláka Karla. Kromě toho je frontmanem kapely Orchestr Posledního Dne, pro niž píše texty.

Zuzana Bukovinská

Animovaný film je jejím celoživotním povoláním. Po vystudování oboru kamera na FAMU pracovala ve Studiu Jiřího Trnky jako asistentka kameramana. Spolupracovala na výrobě Večerníčků, autorských filmů ploškových i loutkových. Pracovala v soukromém studiu Anifilm, Via Lucis i Hafan film. Více jak 15 let se také věnuje animaci s dětmi. V současnosti je odbornou asistentkou v ateliéru Filmová a televizní grafika na UMPRUM.

Martin A. Pertlíček

Plzeňský rodák a absolvent ateliéru Animované interaktivní tvorby na ZČU FDULS se před dvěma lety na Festivalu Animánie pochlubil svým animovaným hororem Noctuelle, za který získal ocenění v soutěži amatérských filmařů Noc filmových nadějí. Od roku 2019 působí jako animátor ve studiu Anima, kde se podílí na výrobě večerníčku Chaloupka na vršku. Je autorem snímků Mediální monology nebo Panta rhei.