Festival Animánie 2021 se blíží! O čem bude?

Po roční přestávce, kdy jste nás sledovali přes obrazovky z pohodlí svých domovů, pořádáme další ročník největšího a nejstaršího festivalu svého druhu. Sejdeme se na něm opět v prostorách Moving Station, a to ve dnech 18. – 21.11.2021.

Loňský rok nás všechny tak trochu pozastavil a uzavřel. Namísto do kina, divadla nebo restaurace jsme chodili na procházky po uzavřeném, spícím městě. Jsme za to ale vděční – při toulkách ulicemi Plzně se nám podařilo odhalit jeho skrytou krásu a fantaskní maposvět. A byla by věčná škoda, kdyby nám zůstal utajen. Jestlipak víte, co je takový mapodaktyl? Již brzy se to dozvíte.

Nejen pro zkoumání maposvěta v ulicích města jsme se rozhodli pro TÉMA LETOŠNÍHO FESTIVALU, jenž zní „NA CESTĚ“. Vnímáme totiž, že na cestě jsme teď všichni – na cestě z bezpečí našich domovů zpátky do světa venku, na cestě z online prostředí do kina, na cestě za uzdravením. Jsme vděční, že nás na cestě k letošnímu festivalu doprovázíte i vy.

Přihlašovat své filmy do soutěže můžete na Filmfreeway.com , či pomocí našeho přihlašovacího formuláře, který bude zpřístupněn v srpnu. Své filmy můžete přihlašovat do 1. září 2021. Seznam přijatých filmů bude zveřejněn v průběhu října.

Jako vždy se pro vás vynasnažíme připravit co nejbohatší a nejzajímavější program plný filmů, videoher, tvoření, setkávání a zábavy. Aktuality z Animánie můžete sledovat na našem Facebooku a Instagramu.