Honza Příhoda
director of the Animanie Festival

Pan ředitel koordinuje práci celého teamu, stará se o to, jak Festival bude vypadat a co na něm můžete prožít. Společně s ostatními připravuje koncept soutěžní přehlídky i doprovodného programu. Máte-li konkrétní dotaz, obraťte se prvotně na člena teamu, který má příslušnou oblast na starosti. Pokud Váš dotaz přesahuje kompetence členů teamu nebo nevíte, koho byste se zeptali, pak pana ředitele bez bázně oslovte.

tel.: +420 603 455 529

prihoda@animanie.cz

Lenka Fránová
competition, production of the Animánie Festival, technical support

Lenka se v rámci Festivalu stará kompletně o techniku. Aby vše promítalo, aby to bylo slyšet, aby dráty vedly tam, kam mají. Aby počítače počítaly a vůbec aby vše technicky fungovalo.

Před zahájením festivalu dbá o chod přihlašovacího systému a databáze. Je první, u koho přistanou Vaše filmy.

Letos se mimo jiné stará o zpřístupnění veškerého programu na našich vysílacích kanálech.

tel.: +420 607 859 924

soutez@animanie.cz

Jakub Hora
chairman of the association, production of the Animánie Festival

Statutární zástupce Animánie. Stará se mimo jiné o festivalové smlouvy a finance. Pokud na festivalu účinkujete, určitě se s ním setkáte.

tel.: +420 737 121 302

Mr.Hora@seznam.cz

Daniela Vítová
public relations

Daniela má na starosti komunikaci s médii a novináři. Má je ráda, proto jim připravuje tiskové zprávy a pořádá tiskové konference před festivalem.

Ondřej Sosna
production of the Animánie Festival, workshops

Ondřej je větry ošlehaný produkční kulturních akcí a tak na festivalu zajišťuje vše kolem workshopů.

Letos se postará o to, aby se workshopy v pořádku dostaly až na Vaše obrazovky.

tel.: +420 724 299 459

Alena Čadová
lecturer, newsletters, production of the Animánie Festival

Alena se stará o zaznamenávání festivalového dění, vše pečlivě sepisuje a šíří mezi vás. Běžně svým pisatelským střevem plní stránky festivalových novin, jichž je šéfredaktorkou a pečlivě si hlídá, aby vám nic neuniklo.

Letos její texty budeme servírovat rovnou do vašich emailových schránek. Kromě toho si pro vás připravila příběhově-scénáristickou dílnu, tak se Alenou nechte inspirovat.

Tereza Šedová
game section, production of the Animánie Festival

Herní sekce je letošní festivalovou novinkou a jsme rádi, že se o ni stará právě Tereza. Pokud nejste zrovna fanoušci počítačových her, dejte Terce šanci a ona se zaslouží o to, že se do nich zamilujete.

Anna Smékalová
visual layout and design

Anička je spoluautorkou letošního vizuálu. Pokud jste nás tedy zahlídli třeba na lavičkách po Plzni, na facebooku nebo jen procházíte web, vězte, že zrovna ona je jednou ze strůjkyň téhle krásy. Podílela se i na letošní festivalové znělce. Spolu s Denisou Kalinovou je součástí autorského dua SmeKalby.

Denisa Kalinová
visual layout and design

Denisa je spoluautorkou letošního vizuálu. Pokud jste nás tedy zahlídli třeba na lavičkách po Plzni, na facebooku nebo jen procházíte web, vězte, že zrovna Denisa je jednou ze strůjkyň téhle krásy. Podílela se i na letošní festivalové znělce. Spolu s Annou Smékalovou je součástí autorského dua SmeKalby.

Míša Dušková
production of the Animánie Festival, technical support, workshops

Míša, zkušená lektorka animačních programů pro školy, se letos bude starat o pedagogický dohled nad workshopy, takže se nebojte, že by informace v nich byly jen polovičaté. A protože Míša toho stíhá opravdu hodně, bude se starat i o střih dílen.

Barbora Babu Mládová
competition

Babu má na starosti zejména dětskou a studentskou porotu.

Matěj Forejt
festival dramaturgy, host

Matěj má na starosti dramaturgickou skladbu filmového programu. Hledá a vybírá filmy, které budeme mimo soutěžní přehlídku promítat. Snaží se o to, aby to mělo hlavu a patu a abychom Vám nabídli lahůdky, které jinde neuvidíte nebo jen těžko.

Letos bohužel filmový program s výjimkou zahajovacího filmu musíme oželet, ale za rok se na Matějovy lahůdky rozhodně můžete těšit!

Martina Voráčková
colloquium

Martina se stará o filmově-výchovnou část programu festivalu.

Letos navíc koordinuje vznik metodického programu Animetod, jehož jednu lekci s komentářem budete mít možnost vidět i během festivalu.

tel.:+420 733 544 104

vorackova@animanie.cz

Vítek Voráček
competition, guest service

Vítek má běžně na starosti guest service.

Letos bude hlídat, aby bylo ve studiu všechno patřičně vydesinfikované, abychom si myli ruce a dodržovali rozestupy. Samozřejmě bude celou dobu ukrytý pod rouškou!

 

Libor Kočí
photographer

Nikdo vlastně v podstatě neví, jak Libor vypadá, protože má neustále fotoaparát u obličeje. Myslíme si, že nějak takhle.

Marie Tesková
interpreter

Marie prokazuje nesmírnou dávku odvahy tím, že se uvolila Festival Animánie tlumočit do angličtiny. Letos má volno, protože pozpátkystánštinu teprve studuje.